Sprzątanie wspólnot

Doświadczenie od 15 lat na rynku gwarantuje uczciwość oraz bezpieczeństwo wykonywanych usług w atrakcyjnej cenie.

Wykonywanie usług utrzymywania czystości na wspólnocie mieszkaniowej oraz pielęgnacji terenów zielonych świadczonych przez naszą firmę gwarantuję spełnienie Państwa oczekiwań. Do każdej oferty firma podchodzi indywidualnie zachowując przy tym jednocześnie atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu zarządców osiedli mieszkaniowych. wspólnoty, współdzielnie jak i administratorów z całego miasta Bydgoszcz.

Mycie na wysokości

Jak to działa?

Szkło i metal - to w tych czasach podstawowe elementy nowoczesnego budownictwa. Taki wygląd może kojarzyć się przede wszystkim ze współczesnymi apartamentowcami, biurowcami, czy siedzibami banków. Ze względu na nowoczesny design mycie elewacji oraz okien zostało utrudnione co powoduje wprowadzenie innowacyjnych technik w zakresie utrzymania czystości. Tutaj do akcji wkracza nasza ekipa, która zajmuje się właśnie takimi działaniami na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas mycia okien na wysokości nie wykorzystujemy podstawowych technik alpinistycznych czy usług z wykorzystaniem podnośnika. Nasza technologia pozwala Państwu zaoszczędzić do 50% kosztów ze względu na brak potrzeby zamawiania dodatkowego sprzętu. Technologia Mycia na wysokości kijem teleskopowym to rewolucyjna przyszłość, mycie okien elewacji, przeszkleń, daszków do 23m

Mycie na wysokości wewnątrz budynków

(do 15 metrów) NOWOŚĆ

Najnowsza technologia pozwalająca na mycie okien wewnątrz budynku bez wykorzystania drabin, usług alpinistycznych! W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt.

Użyj suwaka, aby przewinąć zdjęcie.

Sprzątanie biur

Sprzątanie biur Bydgoszcz

Naszą branżą główną to wykonywanie usług w zakresie sprzątania biur oraz przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy tylko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz niezbędny sprzęt i doświadczenie. Wszystkie nasze środki posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty.

Zakres usług jest indywidualnie dostosowywany w zależności od potrzeb klientów. Spotkanie oraz wizja lokalna jest bezpłatna. Podczas wizji lokalnej firma spisuje całościowy zakres obowiązków i na tej podstawie przygotowuje ofertę w której skład wchodzi m.in:

- Mycie klamek, drzwi oraz okien
- Wyrzucanie śmieci
- Podlewanie kwiatów
- Utrzymanie czystości w aneksach kuchennych oraz toaletach (zakup środków takich jak: papier, mydło, płyn do mycia naczyń - posiadamy podpisane umowy z dostawcami - możliwe rabaty za wykorzystanie naszych środków czystości)
- Wycieranie z kurzu mebli, biurek i parapetów

Czyszczenie ciśnieniowe

Firma w swoim zakresie posiada sprzęt do czyszczenia elewacji, kostki brukowej oraz innych powierzchni których czyszczenie wymaga wykorzystania urządzeń pod ciśnieniem.

Mycie garaży

Sprzątanie oraz mycie maszynowe hal i posadzek garażowych

Sprzątanie poremontowe

Firma oferuje również usług sprzątania poremontowego ze względu na specyfikę prac w celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego

Odśnieżanie

Firma wykonuje również usługi odśnieżania powierzchni płaskich, dachów lub innych powierzchni z wykorzystaniem narzędzi jak i pojazdów przystosowanych do odśnieżania dróg i placów - firma posiada traktory do odśnieżania jak i mniejszy sprzęt mechaniczny.

KONTAKT

Zadzwoń do nas, napisz maila lub sprawdź nasz fanpage:

/kotwicapawel