Sprzątanie osiedli i bloków

Doświadczenie od 15 lat na rynku gwarantuje uczciwość oraz bezpieczeństwo wykonywanych usług w atrakcyjnej cenie.

Wykonywanie usług utrzymywania czystości na wspólnocie mieszkaniowej oraz pielęgnacji terenów zielonych świadczonych przez naszą firmę gwarantuję spełnienie Państwa oczekiwań. Do każdej oferty firma podchodzi indywidualnie zachowując przy tym jednocześnie atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu zarządców osiedli mieszkaniowych. wspólnoty, współdzielnie jak i administratorów z całego miasta Bydgoszcz.

Mycie na wysokościach

Jak to działa?

Szkło i metal - to w tych czasach podstawowe elementy nowoczesnego budownictwa. Taki wygląd może kojarzyć się przede wszystkim ze współczesnymi apartamentowcami, biurowcami, czy siedzibami banków. Ze względu na nowoczesny design mycie elewacji oraz okien zostało utrudnione co powoduje wprowadzenie innowacyjnych technik w zakresie utrzymania czystości. Tutaj do akcji wkracza nasza ekipa, która zajmuje się właśnie takimi działaniami na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas mycia okien na wysokości nie wykorzystujemy podstawowych technik alpinistycznych czy usług z wykorzystaniem podnośnika. Nasza technologia pozwala Państwu zaoszczędzić do 50% kosztów ze względu na brak potrzeby zamawiania dodatkowego sprzętu. Technologia Mycia na wysokości kijem teleskopowym to rewolucyjna przyszłość, mycie okien elewacji, przeszkleń, daszków do 23m

Mycie rolet zewnętrznych

Mycie rolet zewnętrznych (aluminiowych, drewnianych oraz rolety wysokiego połysku) również na wysokości do 23 metrów.

Mycie baterii słonecznych

Mycie baterii słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych (szczególnie istotną kwestią w przypadku prawidłowego działania paneli jest utrzymanie ww. powierzchni w prawidłowej czystości). Szczególnie ważne jest aby włosie z którego wykonana jest szczotka była przystosowana do mycia paneli fotowoltaicznych. Gromadzenie się osadu brudu lub kurzu może powodować zmniejszenie właściwości funkcjonalnych oraz ochronnych paneli. Cykliczne czyszczenie baterii słonecznych spowoduje przywrócenie pochłanianej energii tak, jak nowe urządzenie.

Mycie na wysokości wewnątrz budynków

(do 15 metrów) NOWOŚĆ

Najnowsza technologia pozwalająca na mycie okien wewnątrz budynku bez wykorzystania drabin, usług alpinistycznych! W celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt.

Użyj suwaka, aby przewinąć zdjęcie.

Sprzątanie biur

Sprzątanie biur Bydgoszcz

Naszą branżą główną to wykonywanie usług w zakresie sprzątania biur oraz przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy tylko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz niezbędny sprzęt i doświadczenie. Wszystkie nasze środki posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty.

Zakres usług jest indywidualnie dostosowywany w zależności od potrzeb klientów. Spotkanie oraz wizja lokalna jest bezpłatna. Podczas wizji lokalnej firma spisuje całościowy zakres obowiązków i na tej podstawie przygotowuje ofertę w której skład wchodzi m.in:

- Mycie klamek, drzwi oraz okien
- Wyrzucanie śmieci
- Podlewanie kwiatów
- Utrzymanie czystości w aneksach kuchennych oraz toaletach (zakup środków takich jak: papier, mydło, płyn do mycia naczyń - posiadamy podpisane umowy z dostawcami - możliwe rabaty za wykorzystanie naszych środków czystości)
- Wycieranie z kurzu mebli, biurek i parapetów

Mycie hal, magazynów i garaży podziemnych

W ofercie firmy znajduje się również doczyszczanie hal, magazynów oraz garaży podziemnych na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Firma przyjmuje zlecenia mycia do powierzchni nie przekraczających 20 000m2. W swojej ofercie posiadamy również doczyszczanie hal po zalaniach, sprzątanie hal po pożarach oraz jednorazowe usługi doczyszczania i nabłyszczania powierzchni płaskich. Oferujemy usługi:

 • Sprzątanie hal wystawienniczych
 • Sprzątanie hal produkcyjnych
 • Sprzątanie hal przemysłowych
 • Sprzątanie centrów logistycznych
 • Mycie maszynowe posadzek w marketach​

 • Czyszczenie ciśnieniowe Karcherem

  Firma w swoim zakresie posiada sprzęt do czyszczenia elewacji, kostki brukowej oraz innych powierzchni których czyszczenie wymaga wykorzystania urządzeń pod ciśnieniem.

  Sprzątanie poremontowe

  Firma oferuje również usług sprzątania poremontowego ze względu na specyfikę prac w celu uzyskania więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego

  Odśnieżanie

  Firma wykonuje również usługi odśnieżania powierzchni płaskich, dachów lub innych powierzchni z wykorzystaniem narzędzi jak i pojazdów przystosowanych do odśnieżania dróg i placów - firma posiada traktory do odśnieżania jak i mniejszy sprzęt mechaniczny.

  KONTAKT

  Zadzwoń do nas, napisz maila lub sprawdź nasz fanpage:

  Ze względu na częste wyjazdy w teren, przed przyjazdem do biura
  prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny spotkania.